GRAFIKA
Wizytówki
Logo
Grafika na stronę WWW
COPYWRITING
Teksty na Blog
Artykuły
Teksty na stronę WWW

Social Media

Strona główna Social Media

Prowadzenie Social Mediów - Facebook, Instagram.

Pomożemy zarobić Ci pieniądze i osiągnąć korzyści  wynikające z obecności w social mediach takich jak Facebook lub Instagram. Załatwimy to od A do Z.

Prowadzimy:

  • Kampanię komunikacyjną - w celu utrzymywania relacji z potencjalnymi klientami poprzez zaangażowanie w nasze działania marketingowe.
  • Kampanię reklamowe - w celu wygenerowania dochodu z akcji sprzedażowych i promocyjnych.

Rozpalimy emocje.

Według badań Journal of Advertising Research. Klienci chętniej podejmują decyzję o zakupie, kiedy wyzwolimy u nich emocje. Skrzętnie wykorzystujemy różne metody, aby wpłynąć na ostateczną decyzję o zakupie.

Wzbudzimy zainteresowanie.

Mówią, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. A my mówimy, że sposób na pozyskanie klienta. Czasem nieświadomie, z ciekawości kupujemy rzeczy, które później mogą okazać się niepotrzebne. Mogą, ale nie muszą. Tak czy inaczej, towar sprzedany, pieniądze zarobione.

Content marketing w mediach społecznościowych.

Korzyści z obecności w social mediach są nieocenione. Każdego dnia jest szansa pozyskać nowego klienta. Następnie należy „trafić” do niego odpowiednim content marketingiem, aby w efekcie dyskretnie przekonać go do zakupu. Nasz copywriter zna się na tym jak Gordon Ramsay na gotowaniu.

Zainteresowany współpracą?

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!
Kontakt
Copyright © 2021 | INTERSITE
camerascreenlaptop-phone