GRAFIKA
Wizytówki
Logo
Grafika na stronę WWW
COPYWRITING
Teksty na Blog
Artykuły
Teksty na stronę WWW

SEO, czyli o co w tym chodzi i czemu to takie ważne?

SEO jest to szereg czynności mających na celu dostosowanie witryny pod algorytm wyszukiwarki. Kiedy ludzie szukają w internecie jakiegoś produktu lub usługi, na 99% robią to w wyszukiwarce Google. Cała sprawa polega na tym, aby Twoja firma znalazła się w TOP 10, czyli na pierwszej stronie wyszukiwania, ponieważ zazwyczaj nikt do drugiej strony już nie przewija i wybiera usługi firm z pierwszej strony.

Ile razy kliknąłeś drugą stronę, kiedy czegoś szukałeś? No właśnie!
Roboty Google czytają strony i tylko poprawnie sformatowane, podlinkowane, zawierające odpowiednie słowa i frazy kluczowe są wyświetlane najwyżej w wynikach wyszukiwania. Cała reszta zostaje w tyle.

Mamy ekspertów z ponad 6 letnim doświadczeniem

Zoptymalizujemy Twoją stronę lub sklep pod względem technicznym tak, aby witryna była dostosowana do wymogów Google
Poprawimy teksty w zakładkach Twojej strony lub opisy kategorii sklepu tak, aby były dopasowane do Twojej branży i zawierały słowa i frazy kluczowe wyszukiwane przez Twoich klientów.
Napiszemy artykuły na bloga. Twoja strona lub sklep będzie zawierała wartościowe dla klientów treści, a to zwiększa ruch organiczny. Roboty Google to lubią. Dzięki temu klienci będą trafiać na Twoją stronę.
Napiszemy artykuły, które publikowane będą na zewnętrznych popularnych serwisach, zastosujemy w nich linki prowadzące do Twojej witryny. Zwiększa to wiarygodność w oczach klientów, Google BOT i ruch na stronie.
Zastosujemy marketing szeptany, który polega na wywołaniu dyskusji na temat Twojej marki lub produktów nie nakłaniając bezpośrednio do zakupu. Użytkownicy przed zakupem lubią zasięgnąć opinii innych. W sposób naturalny i nienachalny przekazujemy informacje na dany temat i subtelnie wprowadzamy Twoje usługi lub produkty do rozmowy.
Rozbudujemy profil linkowy. Linki, które prowadzą do Twojej strony to jeden z najważniejszych czynników, które mają wpływ na efekty pozycjonowania. Dlatego ważne jest, aby stale go rozbudowywać i dbać o wysoką jakość.

Indywidualne podejście do każdego klienta jest naszym kluczem do sukcesu

Inaczej pozycjonujemy sklep z zabawkami, a inaczej usługi koparką. Posiadamy narzędzia, dzięki którym dobieramy odpowiednie słowa i frazy kluczowe dla Twojej branży. Tu nic nie dzieje się przypadkowo, ponieważ wszystko jest dokładnie zbadane i przemyślane

Na efekty warto czekać

Optymalizacja SEO to jest to złożony i długotrwały proces, który ma nakłonić algorytm Google do pokazywania Twojej witryny. Nie stanie się to w ciągu miesiąca ani dwóch. Ten czas nie jest zależny od nas tylko od algorytmów Google.

Jesteśmy pewni swego

Znamy się na tym, co robimy, więc umowy zawieramy zawsze na czas nieokreślony i w każdej chwili możesz wypowiedzieć umowę. Pamiętajmy, że na pierwszej stronie jest tylko 10 miejsc więc aby ktoś mógł tam się dostać, trzeba konkurencję stamtąd „wyrzucić”.

Zainteresowany współpracą?

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!
Kontakt
Copyright © 2021 | INTERSITE
camerascreenlaptop-phonecheckmark-circle