GRAFIKA
Wizytówki
Logo
Grafika na stronę WWW
COPYWRITING
Teksty na Blog
Artykuły
Teksty na stronę WWW

Grafika

Dział graficzny

Identyfikacja wizualna na, którą składa się logo – logotyp, księga znaku, dobór kolorów do danego brandu (jeśli klient potrzebuje), logo w 3 formatach: .pdf, .jpg, .png.

Identyfikacja wizualna marki, to jeden z kluczowych elementów Twojego kontaktu z klientami. Zależy nam na tym, aby Twoja firma była rozpoznawalna i rzucała się w oczy. Spójność całej identyfikacji ma kluczowy wpływ na komunikację. Po sporządzeniu briefu zajmiemy się doborem kolorów, typografi, sygnetu i stworzeniem logo, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Dostaniesz od nas 2 propozycje. Po wyborze jednej z nich nałożymy 2 poprawki wedle Twojego uznania.

Materiały firmowe: wizytówki, papier firmowy, teczki firmowe, identyfikatory, vouchery.

Wizytówki są nieodzownym elementem w kontakcie z Twoimi klientami. Projektujemy akcydensy i dodatki firmowe według uznania i wytycznych klienta. Oferujemy spójne projekty dla wizytówek, teczek firmowych, identyfikatorów, voucherów oraz papieru firmowego.

Rebranding – wysyłają stare logo i „tuningujemy”

Projekty identyfikacji wizualnej dla istniejących już marek, łączące
doświadczenie i odświeżony wygląd, to dobre podsumowanie długoletniej pracy firmy na rynku, Przy szybko zmieniających się trendach, warto pomyśleć o świeżym spojrzeniu na identyfikację wizualną marki
PRZED
PO

Projekty opakowań – pudełka, etykiety, metki.

Projekty opakowań tworzymy tak, aby na długo zapadły w pamięci
odbiorcy, Są ściśle powiązane z daną marką i nadają jej wyrazu, który zauważa bezpośredni odbiorca. Tworzymy projekty na etykiety, metki i pudełka produktowe.

Ulotki i katalogi

Jeśli chcesz pokazać klientowi swoje usługi i produkty, bardzo często
dobrym rozwiązaniem będzie ulotka. Projektujemy ulotki, menu, tablice informacyjne dla Twojego biznesu. Zajmujemy się także projektowaniem i składem katalogów firmowych wedle Twoich wytycznych.

Okładki, grafiki i skład publikacji papierowych oraz e-booków

Zajmujemy się projektami i składem publikacji papierowych oraz ebooków. Dobieramy typografię, styl, oznaczenia książki, stosujemy się do zasad dobrego składu

Banery Google Ads

Reklama Google Ads jest podstawowym elementem każdego
rozwijającego się biznesu, ale aby kampania była owocna, potrzebne są projekty banerów, które przyciągną oko klienta. Oferujemy projekty w 9 lub 20 wymiarach dedykowanych przez Google.

Opieka graficzna – systematyczna – posty do social mediów, materiały reklamowe.

Jeśli potrzebujesz systematycznej pomocy w prowadzeniu swoich profili społecznościowych po przez grafiki tematyczne proponujemy korzystny pakiet dla Twojej firmy, Na początku miesiąca podziel się z nami swoimi wytycznymi na posty w danym czasie, a przygotujemy dla Ciebie grafiki.

Obróbka zdjęć produktowych

Wykonujemy obróbkę i przygotowujemy zdjęcia produktowe dla sklepów internetowych.

Zainteresowany współpracą?

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami!
Kontakt
Copyright © 2021 | INTERSITE
camerascreenlaptop-phone